Back To The Future

Podróże w czasie - Nie do wiary

bttf.pl - 2004-02-09, 22:00
: Temat postu: Nie do wiary
kurde zapomnialem patrzec na "Nie do wiary" 8 lutego. ale z tego co wiem to nic ciekawego nie powiedzieli. ogladał moze to ktoś :?: :?: :?:
Maciek_K - 2004-02-10, 02:11
:
Kurde no też zapomniałem! A jeszcze patrzałem dzisiaj kiedy to będzie... I nie widziałem, a to kurde już było, no ale pewnie nic konkretnego nie było. Oglądał ktoś?
Czarny - 2004-02-10, 16:07
:
ja widziałem no cieki był ale mówiliże podróże w czasię będą dostpne za kilka dziesiąd lat.A tak to nie bardzo o czasie tylko o zmnienianu przestrzeni np.gość stał przy samochodzie a 1 sekunde póżniej 500 m dalej albo gość jechał z (chyba )warszawy do częstochowy i po 1.5 h coś mrugło i był 3 km od częstochowy i gość jechał samochodem i zobaczył taki sam samochud jak jego i samego siebie w tym samochodzie.i takie tam ja se nagrałem ale myślałem że będzie lepsze!! :x
bttf.pl - 2004-02-10, 17:42
:
dokładnie to samo mi moj tata powiedzial :D
Maciek_K - 2004-02-12, 02:32
:
Hehe, no to było do przewidzenia, tak jak przypuszczałem. Gościu widział siebie w samochodzie obok... dobre sobie. W każdym razie dzięki, przynajmniej już nie żałuję, że tego nie oglądałem. 8)
Haker - 2004-04-19, 09:49
:
Myślę po prostu że te "Nie do wiary" to tylko fachowy montaż a w rzeczywistości nic takiego nigdy się nie stało bo wiedział by o tym cały świat i trąbiono by o tym w każdych wiadomościach :!: . To było chyba tylko by mieć oglądalność dzięki naszej ciekawości :!:

pozdrowionka wszystkim :!: