Back To The Future

Błędy w filmie - Błędy dźwiękowe

Strickland - 2004-10-06, 14:15
: Temat postu: Błędy dźwiękowe
Nie wiem, czy wiecie, ale w Trylogii poza masą typowych błędów (widoczne kamery, nieścisłości w fabule itp.) jest jeszcze kilka ciekawych pomyłek dźwiękowych, m.in. zabawna sytuacja w BTTF2. Gdy Doc przedstawia Marty'emu plan działania w zaułku między Texaco i Blast From The Past, słuchajcie uważnie, mówi: "BIFF is going to ask you about tonight, are you in or out". Lloydowi się majtnęło i zamiast Griff powiedział Biff :P Trzeba se to puścić kilka razy, ale jak już człowiek załapie, to będzie to brzmiało dosyć wyraźnie. (Niestety, tej wpadki się nie da pokazać na screenie :D )
Sowiasty (v2.0) - 2004-10-07, 13:43
:
Chyba masz rację, a mi się zdaje, że on mówi: "Biff gonna ask you for tonight. Are you in or out..>"
docbrown - 2010-07-26, 19:46
:
W BTTF II jest też błąd dźwiękowy albo raczej bez dźwiękowy, a mianowicie. W scenie jak Doktor powalił Biff'a w 1985A i jak Marty wsiada do Delorean'a i mówi "Nie uwierzysz Doc musimy wrócić z powrotem do 1955" zwróćcie uwagę że w tym samym ujęciu doktor mówi(widac po jego ustach) "I don't believed" i to samo mówi w kolejnym ujęciu tylko że już zbliżonym.
SerenityFlores - 2020-09-15, 09:35
:
Ze wszystkich błędów w filmach najbardziej nie podobają mi się problemy z dźwiękiem. Często oglądamy filmy dla rekreacji, a nie po to, żeby grać w puzzle.