Back To The Future

Inne filmy - Ciężka próba w tv /M.J.Fox/

Czarny - 2004-08-13, 15:39
: Temat postu: Ciężka próba w tv /M.J.Fox/
Ciężka próba z J.Foxem fajna komedia sensacyjna mi sie bardzo podoba i jak leciało w zeszłym tyg. to sobie nagrałem i mam orginał na vhs (ale z wyporzyczalni troche zjechana)
Leci w czwartek 19 o 21:55 na ale kino! nie wszycy mają ten program ale warto popytać znjamych. I leci jeszcze w sobote o 18:05 .
OPIS:
John Moss (James Woods) - detektyw pracujący w wydziale zabójstw - jest jednym z najlepszych, a zarazem najbardziej bezwzględnych policjantów w Nowym Jorku. Obecnie pracuje nad sprawą Party Crashera (Stephen Lang), seryjnego zabójcy, który poszukiwany jest za wielokrotne morderstwa. Crasher specjalizuje się w strzelaniu do przypadkowo wybranych ofiar w miejscach publicznych - najczęściej zbrodni dokonuje w dyskotece. Już na początku śledztwa Mossowi udaje się niemal pochwycić mordercę. Niestety, Crasher wymyka się z rąk policji. W tym czasie do stróża prawa zgłasza się aktor Nick Lang (Michael J. Fox), który przygotowuje się do roli detektywa. Dziwny zbieg okoliczności sprawia, że zostają partnerami....